CO-VIREX | 30 cps

28,55 € / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
5.1.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

CO-VIREX obsahuje látky s vynikajúcim účinkom na posilnenie stavu imunity a resveratrol, ktorý je 20-krát silnejší ako vitamín C a má 50-krát vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E. Chráni organizmus pred chorobami opätovným roztúrovaním mitochondrií (vnútrobunkové "elektrárne"), čím aktivizuje schopnosť regenerácie zdravých buniek. Má protirakovinové, protizápalové, protiplesňové a antibakteriálne účinky. Je veľmi efektívny pri poškodení sietnice oka. Exspirácia do konca 10/2023.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Malé "ďakujeme" ku každej online objednávke.
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Nakupujte online bez rizika.
Široký sortiment
Široký sortiment
V Lekárni ADONAI nájdete to, čo potrebujete.

Podrobný popis

CO-VIREX

Prečo užívať CO-VIREX?

CO-VIREX obsahuje látky s vysokým a systematickým vynikajúcim účinkom na posilnenie stavu imunity. Je určený pre ľudí, ktorí majú problémy s rôznymi infekčnými chorobami vrátane vírusových. Chráni srdcovo-cievny systém, bráni nadmernej zrážanlivosti krvi, má protirakovinové účinky - je schopný ich ničiť, aktivizuje schopnosť regenerácie zdravých buniek. Má protizápalové, antibakteriálne a protiplesňové účinky. Je veľmi efektívny pri retinopatii (poškodenie sietnice oka) u cukrovkárov a hypertonikov - ľudí s vysokým krvným tlakom. Má regeneračný vplyv na zrak, aterosklerózu ,nádorové ochorenia, oslabenie imunity.

Čo CO-VIREX obsahuje?

CO-VIREX obsahuje kombináciu prírodných a minerálnych látok vysokej potravinárskej čistoty. Obsahuje resveratrol, ktorý je 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-krát silnejší ako betakarotén a má 50-krát vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E, chráni organizmus pred chorobami akýmsi opätovným roztúrovaním mitochondrií, vnútrobunkových "elektrární", ktorých činnosť pomaly slabne s vekom.

Resveratrol má účinky antimutagénne, antioxidačné, protizápalové a podporujúce diferenciáciu buniek.

Podobnosťou resveratrolu s časťou molekúl steroidných hormónov sa vysvetľuje aj ich priaznivý účinok pri hormonálne závislých bunkových línií nádorov prsníka a prostaty, zhubného bujnenia krvotvotných buniek. Overené sú tak predovšetkým ochranné účinky resveratrolu pred vplyvom niektorých chemických kancerogénov aj B zložky UV žiarenia, tlmivý vplyv na delenie nádorových buniek, tlmenie ich invazívnych schopností blokáda promotorových účinkov steroidných hormónov, podpora zániku nádorových buniek programovanou smrťou- apoptózou a tlmenie škodlivej peroxidácie lipidov. Žiadna iná molekula viažuca sa k bielkovine neexistuje, ktorá by zrýchlila jej aktivitu, tak ako resveratrol.

Vitamín C má systematický účinok na udržanie správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, na prirodzenú tvorbu kolagénu, kostí a chrupaviek a plní mnoho ďalších revitalizačný funkcií súvisiacich s dýchaním.

Vitamín B6 má širokospektrálny účinok na mnoho fyziologických funkcií organizmu, vrátane imunity, pomáha uvoľňovať energiu z bielkovín, pre nervový systém a dôležitú úlohu má pri tvorbe a metabolizme červených krviniek, je koenzým pre asi 100 enzýmov v metabolizme aminokyselín a tukov.

Vitamín D3 (cholekalciferol) významným spôsobom tiež vplýva na imunitný systém, svalové a nervové funkcie, má ochranné účinky pri zápaloch a infekciách a preventívne účinky pri  vážnych civilizačných ochoreniach, depresii alebo demencii. Patrí medzi dôležité biomolekuly, ktoré majú v ľudskom organizme dôležité riadiace a regulačné účinky. Významná je funkcia pri regulácii metabolizmu vápnika a fosforu, stimuluje vstrebávanie týchto minerálov v čreve má mnohé ďalšie modulačné účinky. Predpokladá sa, že ovplyvňuje až 2000 génov. Jeho nedostatok je významným rizikovým faktorom zvýšeného výskytu mnohých zákerných systémových a chronických ochorení.

Zinok je biogénny prvok, ktorý je súčasťou viac ako 300 enzýmov, má preukázané antitoxické účinky, podporuje základné funkcie imunitného systému, mentálnu kognitivitu, je súčasťou výživy kostí, vlasov, nechtov, kože, podporuje zrakové vnemy, je nevyhnutný pre optimálny rast a vývoj organizmu. Je dôležitý pre stabilitu membrán, metabolizmus bielkovín, nukleových kyselín a sacharidov, ovplyvňuje funkciu génov a tiež normálnu funkciu nervového systému, na aktiváciu vitamínu A z pečene, urýchlenie zániku poranení vplýva na vývoj pohlavných orgánov. Nedostatok zinku súvisí s narušením imunitnej reakcie, zvlášť u starších ľudí.

Selén posilňuje imunitný systém ako súčasť enzýmu glutatión peroxidázy, chráni organizmus proti slnečnému žiareniu, pôsobí proti chemickým alergiám, zlučuje sa s ťažkými kovmi a ich vplyv zneškodňuje. Sú opísané mnohé ďalšie účinky na funkciu pečene, svalov a týmusu, plodnosť, účinnosť štítnej žľazy, pomáha pri autoimunitných a degeneratívnych chorobách.
Medzi základné prejavy nedostatku jódu patrí zlá látková výmena, nesústredenosť, zvýšená únava, zníženie intelektuálnych schopností, chudokrvnosť, pocity chladu v končatinách, suchá koža či zápcha. Môže spôsobiť poruchy menštruačného cyklu, problémy s otehotnením a schopnosti donosiť plod. Nedostatkom jódu u detí (i plodu), vzniká riziko porúch rastu, motoriky a zníženia duševných schopností i inteligencie.

Účinné látky

Resveratrol 50 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C), vitamín B6 vitamín D3, zinok, selén, jód.

Dávkovanie

Užívať 2x denne 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle, zapite najmenej 2 dcl čistej vody.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie CO-VIREXU! Prípravok nie je určený pre deti. Je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Prípravok CO-VIREX je vhodný pre diabetikov a celiatikov. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením, skladujte pri teplote 15 až 25 °C v originálnom obale! Uschovávajte mimo dosahu detí!

Vyberte si z ďalších produktov na starostlivosť o vaše trávenie, na postcovidový syndróm, lieky na búšenie srdca a zvýšený krvný tlak a vypadávanie vlasov.

Viac o produkte

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne doplnky
Balenie: 30 kapsúl
EAN kód: 8588007822082
Výrobca: SP Service Pharma
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: