Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Originál | 500 ml

5,83 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia

Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Original ničí 99,9 % baktérií a vírusov

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Originál

Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Originál na povrchy ničí baktérie a vírusy. Odstraňuje alergény (prach, mačacia a psia srsť, peľ) prítomných na tvrdom neporéznom povrchu.

Vhodné na: Kuchynské doštičky, Detské stoličky, Prebaľovacie podložky, Chladničky, Odpadkové koše, Drezy, Kohútiky, Toaletné sedadlá.
Nevhodné na: okná, zrkadlá, látky, natreté či lakované povrchy.

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Originál: Koniec trysky sa otočí do polohy ON. Sprej sa nastrieka na povrch, utrie čistou navlhčenou handričkou a nechá uschnúť. Nie je nutné oplachovať. Pri elektrických zariadeniach sa roztok nasprejuje na handričku a potom sa utrie povrch.

Upozornenie

Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Originál nepoužívajte s detergentami či inými dezinfekčnými látkami. Zamedzte kontaktu s detskými plastovými flašami, ktoré môžu popraskat, ked sa sterilizujú parou.
Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Original uchovávajte mimo dosahu detí.Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a informácie o prípravku.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Biocídny výrobok, používajte bezpečne. Biocídne produkty používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte. Pri zasiahnutí očí: Okamžite vypláchnite oči veľkým množstvom vody, za občasného dvíhania horných a spodných viečok. Skontrolujte a odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pri podráždení poskytnite lekárske ošetrenie. Pri nadýchaní: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlné dýchanie. Ak sa prejavia symptómy, vyhľadajte lekárske ošetrenie.

Účinná látka: kvartérne amóniové zlúčeniny, C12-16-alkyl(benzyl)dimetylamónium-chloridy: 0,96g/kg. S biocídnym účinkom 5 minút.
Prázdne obaly po dôkladnom vyprázdnení a znehodnotení odovzdajte do komunálneho zberu. Obal môže byť recyklovaný až po úplnom vyprázdení.

Viac o produkte

Dodatočné parametre

Kategória: Postcovid syndróm
Kód ŠÚKL:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: