MUDráčik vždy vie, čo najlepšie chutí, želé plné vitamínov zjedia všetky deti!

Deti sú veľmi vyberavé a niekedy je ťažké do nich niečo dostať. Obzvlášť potraviny bohaté na vitamíny a minerálne látky, ktoré ich organizmus potrebuje na fungovanie a posilnenie obranyschopnosti.

Nedostatočný prísun prospešných látok môže naše telo zaznamenávať po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie či počasie. Záleží skôr na dennom programe, intenzite aktivity, zložení jedálnička a na aktuálnej kondícii.

Vyskúšajte multivitamíny vo forme želé v piatich vynikajúcich ovocných príchutiach – grep, jahoda s malinou, pomaranč, citrón a jablko.

Vitamíny B6, B12, C prispievajú k:

  • Normálnej funkcii imunitného systému
  • Normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti
  • Zníženiu miery únavy a vyčerpania

Vitamín E prispieva k:

  • Ochrane pred oxidačným stresom

Vitamín D3 prispieva k:

  • Normálnemu rastu a vývinu kostí u detí
  • Udržaniu normálneho stavu kostí a zubov
  • Normálnemu vstrebávaniu vápnika
  • Normálnej funkcii imunitného systému
Zloženie 
 
glukózový sirup, cukor, bravčová želatína, zmes vitamínov a minerálnych látok (kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferylacetát, citran zinočnatý, maltodextrín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, kyanokobalamín, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, kyselina ptroylmonoglutámová, jodid draselný, D-biotín), kyseliny – kyselina citrónová, kyselina mliečna, jablčný koncentrát 0,5%, mrkvový koncentrát 0,5%, šípkový koncentrát 0,3%, farbiace koncentráty (zo spiruliny, z mrkvy, požltu farbiarskeho), invertný cukrový sirup, farbivá - karotény, kurkumín, leštiaca látka – karnaubský vosk,  arómy, prírodné arómy.
 

Ako sa dávkuje Vitar MUDráčik multivitamín želé

Dospelí a deti od 3 rokov 2 želatínky denne. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Používame iba prírodné farbivá, prípadná zmena farebnosti želatíny nemá vplyv na kvalitu výrobku.