Paralen Grip horúci nápoj citrón | 12 vreciek

Značka: SANOFI
9,35 € / ks 7,79 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
12.5.2023
Možnosti doručenia

Paralen Grip horúci nápoj skvele funguje v boji s chrípkou, nachladnutím alebo bolesťou hlavy. 

Detailné informácie

Široký sortiment
Široký sortiment
V Lekárni ADONAI nájdete to, čo potrebujete.
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Nakupujte online bez rizika.
Darček pre každého
Darček pre každého
Malé "ďakujeme" ku každej online objednávke.

Podrobný popis

Popis produktu

Registrovaný liečivý prípravok, ktorý odstraňuje príznaky chrípky a prechladnutia, ako sú horúčka, upchatý nos, bolesť hlavy, bolesť v hrdle. Nespôsobuje ospalosť. Bez umelých farbív. Pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov. Paralen Grip horúci nápoj citrón obsahuje kombináciu dvoch liečivých látok – paracetamolu a fenylefrín-hydrochloridu. Kým paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid uvoľňuje dýchacie cesty.

Vylieči nachladenie i chrípku

Paralen Grip horúci nápoj citrón je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle, bolesti svalov a kĺbov, uvoľňuje upchatý nos a vedľajšie nosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov. Ide o voľne predajný liek na vnútorné použitie. Pozorne čítajte písomnú informáciu a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.

Odporúčané denné dávkovanie

Dospelí, vrátane starších osôb a mladistvých od 15 rokov: 1 vrecúško maximálne 4x denne rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Jednotlivé dávky sa podávajú vždy najskôr po 4 hodinách. Neužívajte viac ako 4 vrecúška za 24 hodín. Liek užívajte len vtedy, keď príznaky chrípky alebo prechladnutia sprevádza upchatý nos alebo zápal vedľajších nosných dutín.

Pokyny k užívaniu

Bez porady s lekárom nepoužívajte dlhšie ako 7 dní. Ak ťažkosti po liečbe neustupujú, zhoršujú sa alebo pretrvávajú viac ako 3 dni, vyhľadajte lekára a poraďte sa o ďalšom postupe.

Použitie prípravku počas tehotenstva a dojčenia sa neodporúča.

Užívanie vyšších ako odporúčaných dávok môže viesť k riziku závažného poškodenia funkcie pečene.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: