STOPDOL Samohrejivé náplasti 10x 13 cm | 2 ks

2,70 € / ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Samostatne balené hrejivé náplasti na uvoľnenie kŕčov a svalového napätia v oblasti krčnej alebo krížovej chrbtice, príznakov artritídy a bolestivých kĺbov. Sú odporúčané aj pri menštruačnej bolesti.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

STOPDOL Samohrejivé náplasti 10 x 13 cm

Samostatne balené hrejivé náplasti na uvoľnenie kŕčov a svalového napätia v oblasti krčnej alebo krížovej chrbtice, príznakov artritídy a bolestivých kĺbov. Sú odporúčané aj pri menštruačnej bolesti. Na jednorazové použitie, hypoalergénne, dermatologicky testované, bez obsahu liekov. Po otvorení vrecka sa na vzduchu aktivuje náplň, ktorá má hrejivý účinok po dobu 8 hodín.

• postupné uvoľňovanie tepla v priebehu 8h
• poskytuje úľavu uvoľnením napnutého svalstva
• špeciálny tvar umožňuje použitie na rôznych častiach tela
• dermatologicky testované

Priaznivé účinky tepla: Stimulácia cirkulácie krvi – teplo zlepšuje prietok krvi v dôsledku dilatácie ciev, čím sa zabezpečí prísun kyslíka a živín do buniek svalového tkaniva. Podporuje odbúravanie sekundárnych metabolitov – odpadové látky produkované v bunkách tkanív a svalov sa eliminujú oveľa ľahšie pri zvýšenej krvnej cirkulácii. Uvoľňuje bolesť – pôsobením tepla dochádza k zmierneniu napätia, uvoľneniu bolesti a relaxácii a zlepšeniu pohyblivosti.

Použitie

Očistite a vysušte postihnutú oblasť. Vytiahnite náplasť z ochranného obalu a odstráňte fóliu. Nalepte náplasť na boľavú časť a uistite sa, že perfektne priľne na pokožku. Zahriatie na očakávanú teplotu môže trvať do 30 minút. Nechajte pôsobiť najmenej 8 hodín. Pri použití na menštruačné bolesti nalepte náplasť na nohavičky, nie priamo na pokožku a uistite sa, že perfektne priľnula. Náplasti pomáhajú pri stuhnutom, unavenom svalstve a kŕčoch, zmierňujú bolesť pri artritíde a efektívne tlmia menštruačnú bolesť, pričom uvoľňujú príjemné teplo v priebehu 8 hodín. Sú vyrobené z mäkkého materiálu, príjemného na dotyk s obsahom hrejivých častíc prírodného pôvodu ako sú prášok s obsahom železa, uhlie a soľ, ktoré sa na vzduchu v kontakte s kyslíkom aktivujú a tvoria teplo.

Upozornenie

Prestaňte používať ak: Pociťujete nepohodlie, podráždenie, nadmerný pocit tepla, pocit pálenia, sa objaví opuch, začervenanie alebo akákoľvek iná pretrvávajúca zmena pokožky, na ktorú bol výrobok aplikovaný. Výrobok nepoužívajte na riešenie iných ťažkostí ako je určený.

Nepoužívajte: súčasne s inými krémami alebo masťami s hrejivým účinkom, na poranenú pokožku, modriny a opuchy, ktoré sa objavili za posledných 48 hodín. Osoby, ktoré nie sú schopné odstrániť náplasť, vrátane detí. Nepoužívať v noci. Pri nesprávnom používaní môže spôsobiť popáleniny. Počas vyšetrenia magnetickou rezonanciou. Ak je výrobok poškodený alebo je vysypaný jeho obsah.

Poraďte sa s lekárom o používaní, ak trpíte cievnymi ťažkosťami, ochorením srdca, reumatoidnou artritídou, cukrovkou alebo ak ste tehotná. V prípade priameho kontaktu (pokožky a očí) s materiálom obsiahnutým vo výrobku, vypláchnite veľkým množstvom vody a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. 

V prípade náhodného prehltnutia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Je zakázané ohrievať zdravotnícku pomôcku akýmkoľvek spôsobom. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Tento výrobok môže spôsobiť popáleniny. Koža, na ktorú sa náplasť aplikuje, by mala byť pravidelne kontrolovaná, aby sa predišlo popáleninám alebo podráždeniu kože. Nepoužívajte na časti tela, ktoré nie sú citlivé na teplo alebo pod tesným oblečením, aby sa predišlo riziku popálenín. Nepoužívajte viac ako 8 hodín v priebehu 24-hodín. U pacientov starších ako 55 rokov sa zvyšuje riziko popálenín. V tomto prípade je vhodnejšie použiť výrobok na oblečenie a nepoužívať ho počas spánku. Vyvarujte sa ohýbaniu a prekrývaniu náplasti, aby ste predišli riziku popálenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Náplaste
Značka: STOPDOL
Veľkosť balenia: 2 ks
Lieková forma: náplasť
Spôsob podania: na kožu
Pre: dospelých
Trápi ma: menštruačné bolesti, bolesť kĺbov, artritída, svalové kŕče, svalové napätie
Druh produktu: zdravotnícka pomôcka
ŠÚKL kód:
EAN kód: 8017990164072
Originálny názov: Pharmadoct STOPDOL Samohrejivé náplasti 2 ks, 10 × 13 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: