Strepfen sprej 15 ml

9,60 € / ks 8,73 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.3.2023
Možnosti doručenia

Strepfen sprej je liek na krátkodobé zmiernenie príznakov sprevádzajúcich bolesť v hrdle, ako sú škriabanie v hrdle, bolesť, ťažkosti s prehĺtaním a opuch.

Detailné informácie

Široký sortiment
Široký sortiment
V Lekárni ADONAI nájdete to, čo potrebujete.
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Nakupujte online bez rizika.
Darček pre každého
Darček pre každého
Malé "ďakujeme" ku každej online objednávke.

Podrobný popis

Liek Strepfen sprej sa používa na krátkodobé zmiernenie príznakov sprevádzajúcich bolesť v hrdle, ako sú škriabanie v hrdle, bolesť, ťažkosti s prehĺtaním a opuch.

Použitie

Len na perorálne a krátkodobé použitie.
Použitie u dospelých starších ako 18 rokov: Jedna dávka (3 vstreknutia) sa nastrieka dozadu do hrdla podľa potreby každých 3 – 6 hodín, maximálne však 5 dávok počas 24 hodín.
Pri aplikácii spreja sa nesmie pacient nadýchnuť. Liek sa nemá používať dlhšie ako 3 dni.

Pred prvým použitím je potrebné aktivovať pumpičku nasmerovaním trysky od seba a vystreknutím minimálne 4-krát, pokým sa neobjaví jemná, konzistentná hmla. Takto je pumpička pripravená na použitie. Medzi jednotlivými dávkami sa tiež odporúča nasmerovať trysku od seba a vystreknúť minimálne 1-krát, aby sa vytvorila jemná, konzistentná hmla. Pred podaním je vždy potrebné sa uistiť, že sprej vytvára jemnú, konzistentnú hmlu.

Upozornenie:
V priebehu prvého a druhého trimestra tehotenstva flurbiprofen nemá byť podávaný.
Liek je kontraindikovaný v poslednom trimestri tehotenstva.
Počas dojčenia sa liek neodporúča používať.
U detí a dospievajúcich mladších ako 18 rokov nebola stanovená.
Starší pacienti: U starších pacientov je zvýšené riziko závažných následkov nežiaducich reakcií. Pri závažnom zlyhávaní srdca sa nesmie použiť.
Nežiaduce účinky možno minimalizovať používaním najnižšej účinnej dávky počas najkratšej doby potrebnej na zvládnutie symptómov.
Nesmú užívať pacienti s aktívnym peptickým vredom / hemorágiou alebo s anamnézou rekurentného peptického vredu / hemorágie.
Anamnéza gastrointestinálneho (GI) krvácania alebo perforácie, závažná kolitída, hemoragické ochorenia alebo poruchy krvotvorby súvisiace s predchádzajúcou terapiou NSAIDs. Počas liečby sa nesmie konzumovať alkohol.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Strepfen, ktoré sú v kategóriách Dýchacia sústava, Bolesť hrdla a Lieky. Strepfen Sprej 8,75mg orálna roztoková aerodisperzia 15 ml je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 1636B. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Dýchacia sústava.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: