Vizik Očné kvapky pri alergii | 10 ml

10,48 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia

Zdravotnícka pomôcka, očné kvapky pri alergii - pri podráždení peľom, prachom a zvieracou srsťou.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

Vizik Očné kvapky pri alergii

Vizik očné kvapky pri alergii obsahujú prirodzené a klinicky overené obsahové látky, ktorých účinnosť je vedecky potvrdená. Očné kvapky obsahujú hyalurónan sodný, sodnú soľ kyseliny hyalurónovej, ktorá vytvára na základe svojej špecifickej fyzikálnej vlastnosti rovnomerný, stabilný ochranný film, ktorý obzvlášť dlho ľpie na rohovke oka, bez toho, aby ovplyvňoval videnie a ektoín, prirodzenú ochrannú molekulu, ktorá zmierňuje podráždenie a má stabilizačné vlastnosti na membrány, viaže vlhkosť a okrem toho aj stabilizuje lipidovú vrstvu slzného filmu.
Izotonické očné kvapky zvlhčujú svrbiace, začervenané oči a tvoria tak účinný ochranný komplex pred škodlivým vplyvom prostredia ako napríklad pred alergénmi.
Kombinácia hyalurónanu sodnému (stabilizuje slzný film) a ektoínu (zvlhčujúci, upokojujúci) chráni pred alergénmi z okolitého prostredia, zvlhčuje povrch oka a vyhladzuje ho. Tým umožňuje dlhodobú úľavu a podporuje regeneračné procesy na podráždenej a citlivej sliznici oka pri ťažkostiach v súvislosti s:

  • alergénmi (napr. peľ, prach a zvieracia srsť), zmierňuje tým vznikajúce podráždenie oka;
  • vplyvom životného prostredia, napr. klimatizácia, vietor, chlad, suchý vzduch, znečistenie vzduchu cigaretovým dymom;
  • mechanickou námahou, napr. pri nosení tvrdých alebo mäkkých kontaktných šošoviek alebo pri diagnostických zásahoch do oka;
  • pri namáhaných očiach, napr. pri práci s počítačom, mikroskopom alebo aj pri dlhej jazde autom.

Vzhľadom na to, že Vizik očné kvapky pri alergii neobsahujú konzervačné látky, sú veľmi dobre tolerované aj pri dlhodobom používaní.

Použitie

Zakloní sa hlava, pozrie sa nahor, zľahka sa odhrnie spodné viečko. Drží sa fľaša otvorom nadol a silným dlhým tlakom sa aplikuje do spojovkového vaku 3 - 5 krát denne 1 kvapka. Pomaly sa zatvoria oči, aby sa kvapky rovnomerne rozptýlili na ich povrchu.

Upozornenie

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívať ak je fľaštička alebo uzáver poškodený. Nepoužívať po uplynutí doby použiteľnosti. Po prvom otvorení fľaše nepoužívať dlhšie ako 12 mesiacov. Uchovávajte pri teplote medzi 2 °C a 25 °C chránené pred mrazom. Po použití znovu uzatvorte vrchnákom. Uchovávajte chránené pred svetlom v originálnej krabičke. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: