BIODERMA Photoderm PEDIATRICS mlieko SPF 50+ | 200 ml

24,95 € –32 %
lekaren adonai bioderma photoderm pediatrics mleko spf50+ 200ml
24,95 € –32 % 16,95 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Veľmi vysoká širokospektrálna slnečná ochrana detskej pokožky odporúčaná pediatrami.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

"Veľmi vysoká slnečná ochrana, vysoká odolnosť, nezanecháva viditeľné stopy, hydratácia po dobu 8 hodín.
Photoderm PEDIATRICS mlieko SPF 50+ je výsledkom odborných znalostí a skúseností spoločnosti Bioderma v oblasti biológie pokožky, ktoré boli aplikované na špecifické potreby detskej pokožky.

BENEFITY:
• SUN BARRIER TECHNOLÓGIA: špičková technológia slnečnej ochrany špeciálne navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.
• TROJITÁ OCHRANA: širokospektrálna UV ochrana, najmä proti UVA žiareniu - antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov, ktorý spôsobuje UV žiarenie - ochrana a posilnenie bariérovej funkcie pokožky
• 8H hydratácia
• VYSOKÁ ODOLNOSŤ: voči vode, piesku, potu aj oteru
• APLIKÁCIA: na vlhkú alebo suchú pokožku; ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva na pokožke viditeľné stopy
• Vhodné pre deti od 12 mesiacov
• Na tvár a telo - Nelepí - Nemastí - Bez parfumácie - Veľmi dobrá znášanlivosť pokožky a očí
• Vhodné pre pokožku so sklonom k atopii

 

ČO SA DEJE V DETSKEJ POKOŽKE:

Detská pokožka sa vyvíja od narodenia až do dospelosti. Prirodzená kožná bariéra potrebuje čas na dozretie a antioxidačné rezervy nie sú v detskej pokožke úplne vytvorené. Vyznačuje sa veľmi nízkymi hladinami kožného mazu a skvalénu - dvoch zložiek hydrolipidického filmu, ktoré chránia prirodzenú bariérovú funkciu pokožky - a antioxidačných rezerv. Na slnku je pokožka vystavená škodlivým účinkom UV žiarenia. UVA lúče, ktoré tvoria 95 % spektra slnečných lúčov, drasticky znižujú zásobu antioxidantov v pokožke. Detská pokožka, ktorá má už aj tak nízke zásoby antioxidantov a obzvlášť krehkú prirodzenú bariéru, si preto zaslúži zvláštnu pozornosť a ochranu pred slnkom.

RIEŠENIE BIODERMA:
Pokročilý výskum v spoločnosti BIODERMA viedol k vývoju SUN BARRIER TECHNOLÓGII: naša špičková technológia slnečnej ochrany bola navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.
Táto technológia kombinuje UV filtre, vitamín E prirodzene sa vyskytujúci v pokožke a olej z marhuľových jadier s biomimetickými lipidmi a poskytuje trojitú ochranu:
- Širokospektrálna UV ochrana s optimálnymi účinkami proti krátkym a dlhým UVA lúčom
- Antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov spôsobeným UV žiarením a predchádza tak poškodeniu kože
- Zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky
Naša nová generácia filtrov kombinuje len 4 nekontroverzné UV filtre s nízkym profilom ekotoxicity. Filtre sú vysoko ochranné, čisté a bezpečné pre detskú pokožku. Naše zloženie je vďaka týmto filtrom šetrné k vodným ekosystémom, nevykazuje žiadnu toxicitu pre koraly, mikroskopické riasy a sladkovodný planktón. PEDIATRICS mlieko SPF 50+ dosahuje skóre YUKA 90/100.

VÝSLEDKY:
Hydratácia po dobu 8 hodín (1)
Nemastí a nelepí u 94 % používateľov (2)
ZVÝŠENIE OCHRANY PRED OXIDÁCIOU O 20 % (3)
100 % POSILNENIE KOŽNEJ BARIÉRY (2)

(1) Hodnotenie hydratačného účinku po 8 hodinách u 10 osôb vo veku 27-70 rokov so suchou alebo mierne hydratovanou pokožkou.
(2) Test používania s dermatologickou a oftalmologickou kontrolou na 32 osobách vo veku 12-36 mesiacov so všetkými typmi pokožky vrátane pokožky so sklonom k atopii, 100 % citlivej pokožky počas 21 dní.
(3) In vivo hodnotenie antioxidačného účinku skvalénu u 21 dobrovoľníkov (11 dospelých vo veku 25-40 rokov a 10 detí vo veku 2-6 rokov) so všetkými typmi pokožky.

NÁVOD NA POUŽITIE:
Používajte len na zdravú pokožku. Vhodný pre deti od 12 mesiacov.
Pred pobytom na slnku naneste dostatočné množstvo prípravku (znížené množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany). Po plávaní alebo v prípade zotretia aplikáciu opakujte. Vyhnite sa pri aplikácii kontaktu s oblečením. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Dbajte na to, aby deti nosili ochranný odev a na nekrytých miestach používajte opaľovací krém. Nadmerné vystavovanie sa slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Nezostávajte na slnku príliš dlho.
Po pobyte na slnku očistite pokožku dieťaťa Atoderm Sprchovým olejom a následne naneste Atoderm Intensive baume pre výživnú hydratáciu.
"

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Produktový rad: Bioderma Photoderm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: