BIODERMA Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+ | 200 ml

26,65 € –30 %
lekaren adonai bioderma photoderm pediatrics sprej spf50+ 200ml
26,65 € –30 % 18,65 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Veľmi vysoká širokospektrálna slnečná ochrana v opaľovacom spreji pre deti, ktorá stimuluje obranné mechanizmy citlivej detskej pokožky. Odporúčaná pediatrami.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

"Veľmi vysoká slnečná ochrana, vysoká odolnosť, nezanecháva viditeľné stopy, hydratácia po dobu 8 hodín.
Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+ je výsledkom odborných znalostí a skúseností spoločnosti Bioderma v oblasti biológie pokožky, ktoré boli použité na riešenie špecifických potrieb detskej pokožky.

BENEFITY:
• SUN BARRIER TECHNOLÓGIA: špičková technológia slnečnej ochrany špeciálne navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.
• TROJITÁ OCHRANA: širokospektrálna UV ochrana, najmä proti UVA žiareniu - antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov, ktorý spôsobuje UV žiarenie - ochrana a posilnenie bariérovej funkcie pokožky
• 8H hydratácia
• VYSOKÁ ODOLNOSŤ: voči vode, piesku, potu aj oteru
• APLIKÁCIA: na vlhkú alebo suchú pokožku; ľahko sa nanáša, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva na pokožke viditeľné stopy
• Vhodný pre deti od 12 mesiacov
• Na tvár a telo - Nelepí - Nemastí - Bez parfumácie - Veľmi dobrá znášanlivosť pokožky a očí
• Vhodný pre pokožku so sklonom k atopii

ČO SA DEJE V DETSKEJ POKOŽKE:

Detská pokožka sa vyvíja od narodenia až do dospelosti. Prirodzená kožná bariéra potrebuje čas na dozretie a antioxidačné rezervy nie sú v detskej pokožke úplne vytvorené. Vyznačuje sa veľmi nízkymi hladinami kožného mazu a skvalénu - dvoch zložiek hydrolipidického filmu, ktoré chránia prirodzenú bariérovú funkciu pokožky - a antioxidačných rezerv. Na slnku je pokožka vystavená škodlivým účinkom UV žiarenia. UVA lúče, ktoré tvoria 95 % spektra slnečných lúčov, drasticky znižujú zásobu antioxidantov v pokožke. Detská pokožka, ktorá má už aj tak nízke zásoby antioxidantov a obzvlášť krehkú prirodzenú bariéru, si preto zaslúži zvláštnu pozornosť a ochranu pred slnkom. 

RIEŠENIE BIODERMA:
Pokročilý výskum v spoločnosti BIODERMA viedol k vývoju SUN BARRIER TECHNOLÓGII: naša špičková technológia slnečnej ochrany bola navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.
Táto technológia kombinuje UV filtre, vitamín E prirodzene sa vyskytujúci v pokožke a olej z marhuľových jadier s biomimetickými lipidmi a poskytuje trojitú ochranu:
- Širokospektrálna UV ochrana s optimálnymi účinkami proti krátkym a dlhým UVA lúčom
- Antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov spôsobeným UV žiarením a predchádza tak poškodeniu kože
- Zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky
Naša nová generácia filtrov kombinuje len 4 nekontroverzné UV filtre s nízkym profilom ekotoxicity. Filtre sú vysoko ochranné, čisté a bezpečné pre detskú pokožku. Naše zloženie je vďaka týmto filtrom šetrné k vodným ekosystémom, nevykazuje žiadnu toxicitu pre koraly, mikroskopické riasy a sladkovodný planktón. Photoderm PEDIATRICS sprej SPF 50+ dosahuje skóre 90/100 v hodnotení YUKA.

VÝSLEDKY:
Hydratácia po dobu 8 hodín (1)
Nemastí a nelepí u 94 % používateľov (2)
ZVÝŠENIE OCHRANY PRED OXIDÁCIOU O 20 % (3)
100 % POSILNENIE KOŽNEJ BARIÉRY (2)
(1) Hodnotenie hydratačného účinku po 8 hodinách u 10 osôb vo veku 27-70 rokov so suchou alebo mierne hydratovanou pokožkou.
(2) Test používania s dermatologickou a oftalmologickou kontrolou na 32 osobách vo veku 12-36 mesiacov so všetkými typmi pokožky vrátane pokožky so sklonom k atopii, 100 % citlivej pokožky počas 21 dní.
(3) In vivo hodnotenie antioxidačného účinku skvalénu u 21 dobrovoľníkov (11 dospelých vo veku 25-40 rokov a 10 detí vo veku 2-6 rokov) so všetkými typmi pokožky.

NÁVOD NA POUŽITIE:
Používajte len na zdravú pokožku. Vhodný pre deti od 12 mesiacov.
Naneste dostatočné množstvo prípravku pred vystavením sa slnku (znížené množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany). Pred aplikáciou na tvár nastriekajte sprej do dlaní. Po plávaní alebo v prípade zotretia aplikáciu opakujte. Pri aplikácii sa vyhnite kontaktu s oblečením. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Dbajte na to, aby deti nosili ochranný odev a na nekrytých miestach používajte opaľovací krém. Nadmerné vystavovanie sa slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Nezostávajte na slnku príliš dlho.
Po pobyte na slnku očistite pokožku dieťaťa Atoderm Sprchovým olejom a následne naneste Atoderm Intensive baume pre výživnú hydratáciu.

"

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Produktový rad: Bioderma Photoderm
Pre: deti od 1 roka

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
F Avatar autora | 6.5.2024
Odporúčam.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: