BIODERMA Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+ | 50 g

22,57 € –35 %
lekaren adonai bioderma Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+ 50 g
22,57 € –35 % 14,57 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Veľmi vysoká širokospektrálna slnečná ochrana pre deti, ktorá stimuluje obranné mechanizmy citlivej detskej pokožky. 100% minerálne filtre. Odporúčaná pediatrami.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

Minerálna ochrana detskej pokožky počas nevyhnutného vystavenia slnečnému žiareniu.
Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+ je výsledkom odborných znalostí a skúseností spoločnosti Bioderma v oblasti biológie pokožky, ktoré boli aplikované na špecifické potreby detskej pokožky.

BENEFITY:
• SUN BARRIER TECHNOLÓGIA: špičková technológia slnečnej ochrany špeciálne navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.
• TROJITÁ OCHRANA: širokospektrálna UV ochrana, najmä proti UVA žiareniu - antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov, ktorý spôsobuje UV žiarenie - ochrana a posilnenie bariérovej funkcie pokožky
• Ľahká a ľahko roztierateľná textúra
• Zanecháva pokožku jemnú
• Jednoduchá aplikácia, rýchle vstrebávanie
• VYSOKÁ ODOLNOSŤ: voči vode a slinám
• Vhodný od 0+ mesiacov
• Na tvár a telo - Nelepí - Nemastí - Bez parfumácie - Veľmi dobrá znášanlivosť pokožky a očí
• Vhodný pre pokožku náchylnú na atopiu

ČO SA DEJE V DETSKEJ POKOŽKE:

Detská pokožka sa vyvíja od narodenia až do dospelosti. Prirodzená kožná bariéra potrebuje čas na dozretie a zásoby antioxidantov nie sú v detskej pokožke úplne vytvorené. Vyznačuje sa veľmi nízkou hladinou kožného mazu a skvalénu - dvoch zložiek hydrolipidického filmu, ktoré chránia prirodzenú bariérovú funkciu pokožky - a zásobami antioxidantov. Na slnku je pokožka vystavená škodlivým účinkom UV žiarenia. UVA lúče, ktoré tvoria 95 % slnečného spektra, výrazne znižujú zásoby antioxidantov v pokožke. Detská pokožka, ktorá má už aj tak nízke zásoby antioxidantov a mimoriadne krehkú prirodzenú bariéru, si preto zaslúži zvláštnu pozornosť a ochranu pred slnkom.

RIEŠENIE BIODERMA:

Pokročilý výskum v spoločnosti BIODERMA viedol k vývoju SUN BARRIER TECHNOLÓGIE: naša špičková technológia slnečnej ochrany bola navrhnutá tak, aby chránila prirodzenú obranyschopnosť jemnej detskej pokožky vystavenej slnku.
Táto technológia kombinuje UV filtre, vitamín E prirodzene sa vyskytujúci v pokožke a olej z marhuľových jadier s biomimetickými lipidmi a poskytuje trojitú ochranu:
- Širokospektrálna UV ochrana s optimálnym účinkom proti krátkym a dlhým UVA lúčom
- Antioxidačná ochrana pred vplyvom voľných radikálov, ktorý spôsobuje UV žiarenie a predchádza tak poškodeniu kože
- Zachovanie prirodzenej bariérovej funkcie pokožky

Photoderm PEDIATRICS mineral SPF 50+ kombinuje dva minerálne filtre, ktoré poskytujú veľmi vysokú ochranu pred slnečným žiarením a zároveň umožňujú jednoduchú aplikáciu a nezanechávajú biele stopy na pokožke.
Filtre sú vysoko ochranné, čisté a bezpečné pre detskú pokožku. Vďaka týmto filtrom je naše zloženie šetrné k vodným ekosystémom a nevykazuje žiadnu toxicitu pre koraly, mikroskopické riasy a sladkovodný planktón.

VÝSLEDKY:
Zjemňuje a zvláčňuje pokožku u 80 % používateľov (1)
Nemastí a nelepí u 93 % používateľov (1)
ZVÝŠENIE OCHRANY PRED OXIDÁCIOU O 28 % (2)

(1) Test používania s dermatologickými a oftalmologickými kontrolami na 31 subjektoch vo veku 0-35 mesiacov so všetkými typmi pokožky, vrátane pokožky náchylnej k atopii, 100 % citlivej a jemnej pokožky, počas 28 dní.
(2) In vivo hodnotenie antioxidačného účinku na skvalén u 21 dobrovoľníkov (11 dospelých vo veku 25-40 rokov a 10 detí vo veku 2-6 rokov) so všetkými typmi pokožky.

NÁVOD NA POUŽITIE:
Používajte len na zdravú pokožku. Vhodné pre deti od narodenia (s výnimkou predčasne narodených detí).
Pred pobytom na slnku naneste dostatočné množstvo prípravku (znížené množstvo prípravku znižuje úroveň slnečnej ochrany). Po plávaní alebo v prípade zotretia aplikáciu opakujte. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Dbajte na to, aby deti nosili ochranný odev a na nekrytých miestach používajte opaľovací krém. Vyhnite sa pri aplikácii kontaktu s oblečením. Nadmerné vystavovanie sa slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Nezostávajte na slnku príliš dlho.
Po pobyte na slnku očistite pokožku dieťaťa Atoderm Sprchovým olejom a následne naneste Atoderm Intensive baume pre výživnú hydratáciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: