JutaVit Omega 3 CARDIOVASCULAR 1500 mg | 60 cps

14,38 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Kapsule JutaVit Omega 3 CARDIOVASCULAR obsahujú omega-3 mastné kyseliny na udržanie normálneho krvného tlaku, zdravého srdca, dobrého zraku a správne fungovanie mozgu.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

JutaVit Omega 3 CARDIOVASCULAR výživový doplnok s obsahom vysokého množstva omega-3 mastných kyselín (EPA a DHA). Zdrojom omega 3 pre kapsuly je ryba sardela (ančovičky), ktorá sa loví v oblastiach oceánu južného Pacifiku. Rybí olej vo výrobku obsahuje omega-3 mastné kyseliny v prírodnej (TG) forme.

  • Kyselina eikosapentaénová (EPA) a kyselina dokosahexaénová (DHA) pomáhajú udržiavať normálny krvný tlak. Priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 3 g EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť 3 kapsulami prípravku.
  • EPA a DHA prispievajú k správnemu fungovaniu srdca. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť konzumáciou 1 kapsuly prípravku.
  • DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a k udržaniu dobrého zraku. Priaznivý účinok je možné dosiahnuť pri dennom príjme 250 mg DHA, čo sa dá zabezpečiť konzumáciou 1 kapsuly prípravku.
  • EPA a DHA pomáhajú udržiavať normálnu hladinu triglyceridov v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 2 g EPA a DHA, čo sa dá zabezpečiť 2 kapsulami prípravku. Kombinované denné množstvo EPA a DHA konzumované ako doplnok by nemalo presiahnuť 5 g.

Dávkovanie a spôsob užívania

Odporčané dávkovanie: Dospelým sa odporúča užívanie 1x1, 2x1, alebo 3x1 kapsúl denne, najmenej po dobu 3 mesiacov. Kapsulu (y) prehltnúť s dostatkom tekutín pred jedlom, alebo počas jedla. V prípade ťažkostí s prehĺtaním sa dá obal kapsuly otvoriť a olej v ňom sa môže priamo spotrebovať.

Upozornenie

Nevhodné pre deti. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: