KARPAL AKUT FORTE masť | 50 ml

11,89 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Zdravotnícka pomôcka určená na masáž pri postihnutí syndrómom karpálneho tunela - obmedzuje bolestivosť ruky, zlepšuje citlivosť prstov a potláča opuchy.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

KARPAL AKUT FORTE je zdravotnícky prostriedok určený na masáž pri postihnutí syndrómom karpálneho tunela. Obmedzuje bolestivosť ruky, zlepšuje citlivosť prstov, posilňuje neuroprotektívnu funkciu a potláča opuchy.
KARPAL AKUT FORTE vďaka masáži a upokojujúcim rastlinným extraktom (veroniky, prasličky, očianky a chmeľu) obmedzuje bolestivosť ruky a zlepšuje citlivosť prstov. Vďaka novo pridanému kostihoju a ľubovníku dochádza k posilneniu neuroprotektívnej funkcie a potlačeniu opuchov.

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
Prípravok je určený na lokálnu aplikáciu a masáž zápästia ruky a predlaktia. Primerané množstvo masti sa nanesie na pokožku a krúživými pohybmi sa vmasíruje do kože zápästia a vnútornej strany predlaktia. Odporúča sa aplikovať 2x denne alebo viackrát v priebehu dňa podľa intenzity ťažkostí (maximálne 5x denne). Neaplikujte dlhšie ako 30 dní.

Upozornenie

Neaplikujte na poranenú kožu. Prípravok nie je vhodný pre deti. Na vonkajšie použitie. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsia. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Spotrebujte do 6 mesiacov od prvého otvorenia.
Čítajte pozorne návod na použitie a informácie, ktoré sa vzťahujú k bezpečnému používaniu zdravotníckej pomôcky.
Akákoľvek závažná nežiaduca príhoda, ku ktorej došlo v súvislosti s dotknutým prostriedkom, by mala byť hlásená výrobcovi a príslušnému orgánu členského štátu, v ktorom výrobca a/alebo pacient sídli.

Viac o produkte

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: