OCUflash očné kvapky 10 ml

4,42 € / ks 4,02 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.3.2023
Možnosti doručenia

OCUflash je isotonický, pufrovaný roztok s prídavkom extraktu očianky lekárskej, ktorá má sťahujúce a protizápalové vlastnosti.

Detailné informácie

Široký sortiment
Široký sortiment
V Lekárni ADONAI nájdete to, čo potrebujete.
Bezpečný nákup
Bezpečný nákup
Nakupujte online bez rizika.
Darček pre každého
Darček pre každého
Malé "ďakujeme" ku každej online objednávke.

Podrobný popis

OCUflash je isotonický, pufrovaný roztok s prídavkom extraktu očianky lekárskej. Výťažky očianky lekárskej majú sťahujúce a protizápalové vlastnosti, čo sa využíva k prevencii a k podpornej liečbe neinfekčných a chronických zápaloch štruktúr oka (prejavy choroby: štípanie očí, sčervenanie spojoviek oka, pálenie očí, zápal spojoviek). Roztok OCUflash je určený pre použitie v oftalmologickej praxi hlavne ako výplachový roztok pre odstránenie roztokov alebo cudzích teliesok z oka, pre jednoduché krátkodobé výplachy alebo môže byť aplikovaný po kvapkách,na výplach oka po tonometrii a gonioskopii. OCUflash sa môže použiť na vymývanie hlienistých a hnisavých sekrétov a na výplachy oka po nosení tvrdých kontaktných šošoviek.

OCUflash je ideálny ako prvá pomoc po ľahkom poleptaní spojoviek a očí kyselinami a zásadami, je možné ho použiť pri odstraňovaní kozmetických prípravkov z okolia oka (viečok, rias). Vzhľadom k bezpečnosti prípravku je možné ho podávať už novorodencom. Pacient nesmie súčasne s používaním prípravku nosiť mäkké kontaktné šošovky (hlavne hydrofilné). Viac o produkte OCUflash

Dodatočné parametre

Kategória: Oči
Kód ŠÚKL: O82842

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: