REGUMISAN forte 240 mg | 30 cps

6,43 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Zdravotnícka pomôcka určená na zmiernenie plnosti brucha, pocitu nafúknutia, grgania, nepríjemných pocitov spojených s nadmerným hromadením plynov v tráviacom trakte. 

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

REGUMISAN forte

Zdravotnícka pomôcka určená na zmiernenie plnosti brucha, pocitu nafúknutia, grgania, nepríjemných pocitov spojených s nadmerným hromadením plynov a vzduchu v tráviacom trakte, čo spôsobuje napätie a tlak v črevách. Prípravok znižuje povrchové napätie plynových bublín v črevách, a tým uľahčuje ich rozpad a následné vylúčenie z tela.

Používa sa aj na prípravu pacientov pred diagnostickým vyšetrením brucha (ultrasonografia, endoskopia, rádiografia a kolonoskopia), aby sa odstránili plyny a vzduch z tráviaceho traktu, čím sa zlepšuje kvalita snímkov.

Použitie

Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť).Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).Podávanie deťom mladším ako 12 rokov je kontraindikované.

Dávkovanie

Príznaky spojené s tlakom a napätím v črevách:
Dospelí: 1 kapsula, 2-4x denne, podľa potreby. Neužívať viac ako 4 kapsuly denne (960 mg simetikónu).
Deti vo veku 12-18 rokov: 1 kapsula 1x denne, podľa potreby.

Príprava pred diagnostickými vyšetreniami:
Dospelí: 1 kapsula večer, 1 deň pred plánovaným diagnostickým vyšetrením a 1 kapsula ráno nalačno v deň diagnostického vyšetrenia.
Deti vo veku 12 -18 rokov: 1 kapsula večer, 1 deň pred plánovaným diagnostickým vyšetrením a 1 kapsula ráno nalačno v deň diagnostického vyšetrenia.

Spôsob použitia

Kapsuly sa užívajú pred jedlom alebo po jedle a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny (napr. pohárom vody). Počas užívania sa neodporúča piť sýtené nápoje.

Upozornenie

Neodporúča sa používať u detí vo veku do 12 rokov. Tehotné a dojčiace ženy sa majú pred použitím tejto zdravotníckej pomôcky poradiť s lekárom alebo lekárnikom. Neodporúča sa používať u pacientov s podozrením na prederavenie čreva alebo nepriechodnosť čriev, alebo ak im bolo prederavenie čreva alebo nepriechodnosť čriev potvrdené. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pri súčasnom užívaní ďalších prípravkov je potrebné dodržať odstup aspoň 1 hodinu, v prípade súčasného užívania levotyroxínu až 4 hodiny. Zdravotnícku pomôcku môžu užívať pacienti s cukrovkou a poruchami trávenia cukrov (bez zmeny dávkovania). Ak sa príznaky zhoršia alebo pretrvávajú dlhší čas, je potrebné sa obrátiť na lekára alebo lekárnika. Uchovávajte v pôvodnom obale pri teplote 15-25 °C. Uchovávajte mimo dohľad a dosah detí.

Viac o produkte

Dodatočné parametre

Kategória: Plynatosť
Značka: Regumisan
Produktový rad: Regumisan forte
Veľkosť balenia: 30 cps
Lieková forma: kapsule
Spôsob podania: prehĺtnuť
Pre: dospelých, deti od 12 rokov
Trápi ma: plynatosť
Druh produktu: zdravotnícka pomôcka
SUKL: P3125A
EAN kód: 4030031891489
Originálny názov: Kapsuly mäkké REGUMISAN forte 240 mg 30 cps proti nadúvaniu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: