PROBIO-FIX | 60+30 cps

26,28 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia

Výhodné balenie probiotík PROBIO-FIX obsahuje v jednej kapsule až 4 miliardy životaschopných baktérií uložených v jedinečnej polysacharidovej matrici rodu Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium animalis subsp.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

PROBIO-FIX výhodné balenie 60+30 cps

Výživový doplnok obsahuje 12 miliárd životaschopných baktérií v maximálnej dennej dávke.

Lyofilizované* baktérie v PROBIO-FIX® sú uzavreté v jedinečnej polysacharidovej matrici, ktorá zachováva životaschopnosť kultúry mliečneho kvasenia, čím sa zabezpečuje výnimočná stabilita výrobku aj pri bežných teplotách a ochrana pred žalúdočnými kyselinami.

* lyofilizácia je šetrná metóda sušenia materiálu

Obsah

Vednej kapsule: Lyofilizovaná kultúra Lactobacillus acidophilus LA-5® a Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12®. (4 miliardy životaschopných baktérií uložených v jedinečnej polysacharidovej matrici).

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť). Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Liek je nutné užívať v stanovených časových odstupoch, prípadne je nutný minimálny odstup medzi dvomi dávkami lieku. Podávanie deťom mladším ako 3 roky je kontraindikované.

Dávkovanie

Prípravok sa podáva v dávke 1 až 3 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú nezávisle na jedle (alebo s odstupom od antibiotík aspoň 2 hodiny), vždy v celku a zapijú sa dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie

Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov! Obsahuje laktózu a bielkovinu kravského mlieka. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Viac o produkte

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: