LIVSANE Diclofenac pxgpharma 10mg/g gél | 100 g

6,20 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia

Gél je určený na úľavu od bolesti a zmiernenie zápalu a opuchu pri úraze šliach, väzov, kĺbov a svalov spôsobených napr. vytknutím, natiahnutím a pomliaždením.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

LIVSANE Diclofenac pxgpharma

Diclofenac pxgpharma 10mg/g gél je určený na úľavu od bolesti a zmiernenie zápalu a opuchu pri úraze šliach, väzov, kĺbov a svalov spôsobených napr. vytknutím, natiahnutím a pomliaždením. Nanášajte gél lokálne na kožu postihnutého miesta 3 až 4-krát denne a jemne vtierajte. Potrebné množstvo zodpovedá podľa rozsahu postihnutého miesta veľkosti čerešne až vlašského orecha.

Použitie

Dospelí a dospievajúci od 14 rokov
Gél sa aplikuje lokálne na kožu 3-4x denne. Potrebné množstvo závisí od veľkosti bolestivého miesta. Napríklad 2-4 g gélu (množstvo zodpovedajúce veľkosti čerešne až vlašského orecha) je dostatočné k liečeniu oblasti približne 400 až 800 cm2 (zodpovedajúca oblasť približne 20x20 cm až 20x40 cm).

Dĺžka liečby závisí od indikácie a dosiahnutej odpovede pacienta na liečbu.
Bez odporúčania lekára by sa gél nemal používať dlhšie ako 2 týždne. Ak sa zdravotný stav nezlepší do 7 dní alebo dôjde k jeho zhoršeniu, pacientom alebo rodičom dospievajúcich sa odporúča vyhľadať lekára.

Spôsob použitia

Gél sa nanáša na kožu na postihnuté miesto, a jemne sa vtiera. Nesmie sa užívať vnútorne. Po aplikácii sa majú umyť ruky, pokiaľ nie sú liečeným miestom.
Gél sa má nanášať len na zdravú a neporušenú kožu (bez otvorených rán alebo poranení), nemá prísť do styku s očnou spojovkou alebo so sliznicami. Gél sa môže používať spolu s neokluzívnou bandážou, ale nemá sa používať s nepriedušným, okluzívnym obväzom.

Upozornenie

V 3. trimestri tehotenstva je liek kontraindikovaný.
priebehu 1. a 2. trimestra tehotenstva sa liek nemá používať, pokiaľ to nie je nevyhnutné. Ak liek používa žena, ktorá sa snaží otehotnieť, alebo v 1. alebo 2. trimestri tehotenstva, dávka má byť čo najnižšia a dĺžka liečby čo najkratšia. Liek nesmie byť v 1. a 2. trimestri tehotenstva aplikovaný na veľké oblasti kože (˃ 30 % povrchu tela) a po dobu dlhšiu ako 2 týždne.

Viac o produkte

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺby a svaly
Značka: LIVSANE
Veľkosť balenia: 100 g
Lieková forma: gél
Spôsob podania: natrieť
Pre: dospelých, deti od 14 rokov
Trápi ma: bolesť svalov, reumatické ochorenia, bolesť šliach, pomliaždeniny, zápal šliach, zápal svalov, bolesť väzov, zápal väzov
Druh produktu: liek
ŠÚKL kód:
EAN kód: 4062981012218
Originálny názov: Diclofenac pxgpharma 10 mg/g gél gel 1x100 g (tuba laminát.)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: