Clogin vaginálny výplach | 5x 100 ml

23,23 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Clogin vaginálny výplach má využitie pri gynekologických ťažkostiach v dôsledku zápalu a svrbeniu ako sprievodná liečba k lokálnym liekom.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

Clogin vaginálny výplach

Vaginálny výplach Clogin je zdravotnícka pomôcka užitočná pri prevencii a liečbe vaginálnych kvasinkových a bakteriálnych infekcií. Vďaka svojmu zloženiu z prírodných ingrediencií účinne čistí vulvovaginálnu sliznicu a bráni patogénnym mikroorganizmom priľnúť k vaginálnej stene vďaka mechanickému pôsobeniu jej oplachovania.

Vaginálny výplach Clogin je indikovaný:

  • ako pomôcka pri kvasinkových a bakteriálnych vulvovaginálnych infekciách;
  • ako intímna čistiaca pomôcka na odstránenie zvyškov lokálnych liekov (t.j. vaginálnych čapíkov, gélov alebo krémov) či silnej sekrécie;
  • na intímnu hygienu v nasledovných rizikových situáciách: po menštruácii, po súloži, po použití lokálnych antikoncepčných prostriedkov, šestonedelie, po invazívnom gynekologickom vyšetrení alebo chirurgickom zákroku;
  • v prípade vyrážky, svrbenia, pálení, opuchnutia, bolesti, podráždenia či iných príznakov súvisiacich s vaginálnymi ochoreniami.

Zloženie

Zloženie na báze kyseliny hyalurónovej, Aloe vera, Nechtíka lekárskeho a oleja z Tea Tree zabezpečuje priľnutie pomôcky na sliznicu, ktorú chráni a hydratuje, čo podporuje proces regenerácie buniek a obmedzuje klasické príznaky vulvovaginálnej infekcie. Zloženie zahŕňa aj kyselinu boritú a kyselinu mliečnu, ktoré prispievajú k udržaniu fyziologickej vaginálnej kyslosti, posilňujú prirodzenú ochrannú činnosť vaginálneho ekosystému a tým prispievajú k obmedzeniu rizík opakovania vaginálnych infekcií.

Dávkovanie

Vaginálny výplach Clogin používajte raz denne alebo podľa predpisu vášho lekára. Neprekračujte predpísanú dávku bez konzultácie s vašim lekárom.

Spôsob použitia

1. Starostlivo si umyte ruky. Pred použitím fľaštičku pretrepte (produkt sa môže usadzovať na dne v dôsledku prítomnosti prírodných výťažkov).
2. Otáčajte hornú časť viečka, dokiaľ neprasknú poistky.
3. Nasaďte aplikátor na trysku uvoľnenú po prasknutí poistiek.
4. Opatrne zasuňte aplikátor do vagíny a stlačte fľaštičku, dokiaľ sa úplne nevyprázdni.

Upozornenie

Táto pomôcka slúži na vaginálne použitie. Neprehĺtajte. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti alebo nekompatibility s ktoroukoľvek zložkou pomôcky. Táto pomôcka sa nesmie používať v priebehu prvých troch mesiacov tehotenstva. Pokiaľ plánujete tehotenstvo alebo si myslíte, že ste tehotná, porozprávajte sa o použití tejto pomôcky s vaším lekárom. V priebehu ďalších fáz tehotenstva a pri dojčení, pokiaľ je to absolútne nutné a k dispozícii nie je žiadna platná alternatívna liečba, pomôcku je možné používať na základe konzultácie s vaším lekárom a diskusie o pomere prínosov/rizík jeho používania. Táto pomôcka nie je určená na pediatrické použitie. Pomôcku uchovávajte mimo dosah detí. Rovnako ako v prípade všetkých lokálnych pomôcok, dlhodobé používanie môže spôsobiť precitlivenie alebo miestne podráždenie. V takom prípade liečbu prerušte a obráťte sa na svojho lekára či lekárnika. Nie sú známe žiadne interakcie v dôsledku použitia pomôcky v spojení s inými produktmi pre vaginálne použitie. Pomôcku nepoužívajte, pokiaľ je obal poškodený alebo pokiaľ pri prvom otvorení nie je dokonale nedotknutý. Pomôcku nepoužívajte po uplynutí lehoty spotreby vyznačenej na obale.

Viac o produkte

 

Dodatočné parametre

Kategória: Menštruácia a menopauza
Značka: Clogin
Veľkosť balenia: 5 x 100 ml
Lieková forma: roztok
Spôsob podania: vaginálne
Pre: dospelých, ženy
Trápi ma: vaginálne kvasinkové infekcie, vaginálne bakteriálne infekcie
Druh produktu: výživový doplnok
ŠÚKL kód:
EAN kód: 8055348700008
Originálny názov: Výplach vaginálny CLOGIN roztok s prírodnými výťažkami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: