BIODERMA Atoderm Intensive eye | 100 ml

17,64 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Každodenná starostlivosť 3v1 na podráždené očné viečka: upokojuje, obnovuje a odstraňuje make-up.

Detailné informácie

Odoslanie do 3 hodín
Odoslanie do 3 hodín
Od kompletizácie.
Doprava ZADARMO od 45 €
Doprava ZADARMO
Pri objednávke od 45 €.
Darček pre každého
Darček pre každého
Ku každej objednávke.

Podrobný popis

Atoderm Intensive eye, prvá starostlivosť 3v1 o suché a podráždené očné viečka ošetruje najjemnejšiu časť tváre a stáva sa prirodzenou súčasťou každodennej rutiny pacientov, ktorí majú ekzémové zápaly očných viečok, tak isto ako pacientov so suchými alebo zdravými očnými viečkami.

Podráždenie očných viečok sa totiž môže vyskytnúť v akomkoľvek veku, v akejkoľvek chvíli a môže byť zapríčinené mnohými faktormi (genetika, kontakt s alergénom, kontakt s iritantom...). Aby sme sa vyhli opakovaným fázam vzplanutia, je kľúčové obmedziť množstvo kozmetických prípravkov a teda i množstvo zložiek aplikovaných na veľmi jemnú pokožku okolia očí. Atoderm Intensive eye prináša inovatívnu a jednoduchú rutinu s cieľom používať čo menej výrobkov či zložiek, ale aj zmierniť trenie očných viečok.

Krémovo-gélová textúra, ktorá je príjemná na použitie
- rozplýva sa na pokožke ako gél
- dobrý podklad pod make-up
- čistí bez potreby oplachovania

Vysoká znášanlivosť
- dermatologicky a oftalmologicky testovaný
- vhodný na citlivé oči aj pre nositeľov kontaktných šošoviek
- na každodenné použitie.

Starostlivosť 3v1:

Upokojuje
Enoxolón pôsobí na faktory, ktoré zapríčiňujú svrbenie, aby dlhodobo upokojil pokožku.

Obnovuje
Exkluzívna technológia Lipigenium™ stimuluje tvorbu lipidov a obnovuje účinnú kožnú bariéru.  Patentovaný komplex Skin Barrier Therapy™ obmedzuje množenie baktérie (Staphylococcus aureus) na povrchu pokožky, ktorá môže zhoršiť suchosť pokožky u atopických pacientov.
Kyselina hyalurónová, ktorá je prirodzene prítomná v pokožke, má výnimočné zvlhčujúce vlastnosti, ktoré pre Atoderm Intensive eye prinášajú skutočnú pridanú hodnotu.

Odstraňuje make-up
kombinácia troch olejov šetrne čistí a odstraňuje make-up a nečistoty z pokožky bez jej narušovania a vysušovania.

Výsledky*

95% menej svrbenia
100% bez pocitov pálenia
92% účastníkov potvrdilo, že make-up sa odstránil jemne a bez zvyškov
89% menej suchosti

Jednoduchosť použitia*
97% účastníkov potvrdilo, že produkt je príjemný na použitie

*Otvorená intra-individuálna klinická štúdia na 33 atopických pacientoch počas 28 dní, Poľsko 2019

NOVÁ RUTINA URČENÁ PRIAMO PRE ATODERM INTENSIVE EYE:
Atoderm Intensive eye prináša novú techniku použitia, ktorá je inovatívna nielen v trojitom pôsobení (3 v 1), ale ako v obdobiach vzplanutia tak aj pri ústupe ťažkostí vo fáze kľudu. Tento nový prístup, ktorý bol vytvorený priamo pre tento čistiaci a ošetrujúci produkt, je presnou odpoveďou pre tých, ktorých trápi podráždenie očných viečok: ide o jeden viacúčelový produkt, vďaka ktorému sa vyhnete prílišnému treniu a podráždeniu. Atoderm Intensive eye sa môže používať ako: ošetrujúci produkt na upokojenie a obnovu pokožky, prípadne na čistenie či odstraňovanie mejkapu s jemným odstraňovaním všetkých nečistôt. Masáž pokožky pred každým použitím výrobku ju pomáha odľahčiť alebo zbaviť toxínov pri akútnych prejavoch. Ak sa Atoderm Intensive eye stane súčasťou každodenného ošetrovania pokožky, je zárukou starostlivosti o očné viečka, ich posilnenia a možnosti vyhnúť sa budúcim akútnym prejavom.
NOVÁ RUTINA, KTORÚ ODPORÚČAME PRED POUŽITÍM VÝROBKU NA NEOŠETRENÚ POKOŽKU:
1- Bodová masáž: Trikrát po sebe pritlačte ukazovák, prostredník a prstenník na bod vzdialený asi 1 cm od ucha.
2- Masáž očného okolia: Napodobnite pohyb ako pri odličovaní vatovým tampónom v smere od vnútorného po vonkajší kútik oka (priložte na pokožku tri prsty a pomaly ich otvárajte smerom von). Potom jemne vyrovnávajte pokožku smerom od vonkajšieho po vnútorný kútik očí. Trikrát zopakujte.
3- Celková masáž: Napokon premasírujte celú tvár od vnútorného po vonkajší kútik očí, postupujte smerom dole po obvode tváre až po začiatok krku.
BIODERMA je značka založená na princípe ekobiológie, s akým NAOS pristupuje k zachovaniu ekosystému kože a posilneniu jej zdravých prirodzených mechanizmov. Dlhodobo.

BENEFITY:
Okamžite a dlhodobo upokojuje pocity svrbenia
Znižuje suchosť a začervenanie pleti
Zvláčňuje a vyživuje pleť
Odstraňuje make-up, nečistoty
Chráni pleť
Znižuje prekrvenie
Dobrý poklad pod make-up – Neparfumovaný –Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Vhodný pri nosení kontaktných šošoviek a pre citlivé oči.
Inovatívna a jednoduchá rutina umožňujúca používať čo najmenej výrobkov či zložiek, ako aj zmierniť trenie očných viečok.

*Klinická štúdia u 33 subjektov vo veku 22 až 83 rokov, s citlivou pokožkou, 85 % so suchou pokožkou, 15 % so zmiešanou pokožkou. Výskum pomocou dermokortikoidov v období 9 až 32 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Upokojuje:  Pocit svrbenia: -95 % (2) | Pnutie: -92 % (2)

Znižuje suchosť pleti: -89 % (2)
Hydratuje: Hydratácia pretrváva dlhšie než 24 hodín (3)

(1) Test spotrebiteľov u 105 dobrovoľníkov vo veku 25 až 5 rokov, so suchou pokožkou, po obdobie 14 dní.
(2) Klinická štúdia u 33 subjektov vo veku 22 až 83 rokov, s citlivou pokožkou, 85 % so suchou pokožkou, 15 % so zmiešanou pokožkou. Výskum pomocou dermokortikoidov po obdobie 9 až 32 dní.
(3) Test s meraním hydratácie pokožky u 10 dobrovoľníkov vo veku 43 až 67 rokov, po obdobie 24 hodín.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Pleť v okolí očí je mimoriadne jemná: je 3-krát až 4-krát tenšia než zvyšok pleti. Očné viečka sú preto náchylné na podráždenie, ktoré sa prejavuje týmito príznakmi: suchosť, svrbenie, začervenanie a opuch. Väčšinou súvisí s týmito prejavmi: atopickou dermatitídou, alergiou alebo dráždivou kontaktnou dermatitídou. Podráždenie môže spôsobiť alebo zhoršiť: priamy kontakt s iritantmi (použitie nevhodného make-upu), kontakt so vzduchom (znečistenie, peľ, prach) alebo kontakt s časticami na rukách: lak na nechty, nikel, farba na vlasy. Podráždenie očných viečok postihuje najčastejšie ženy, ktore používajú make-up, ktorý môže iritantom. Podráždenie očí je veľmi nepríjemné a vytvára estetický komplex. Preto je nutné starať sa o očné viečka: vyberať si vhodné produkty na posilnenie pleti, a tak predchádzať opakovanému výskytu podráždenia, obmedziť nanášanie produktov, a tým aj zložiek, na tieto citlivé miesta.

AKO FUNGUJE Atoderm Intensive eye?
Atoderm Intensive Eye je prvý produkt starostlivosti 3 v 1 značky BIODERMA, ktorý bojuje proti príznakom podráždenia očných viečok:

1) UPOKOJUJE: Enoxolón cieli na faktory spôsobujúce pocity svrbenia a dlhodobo upokojuje pleť.

2) OBNOVUJE:
– Exkluzívna technológia Lipigenium™ stimuluje tvorbu lipidov a obnovuje účinnú kožnú bariéru.
 – Patentovaný komplex Skin Barrier Therapy obmedzuje adhéziu určitých baktérií (staphylococcus aureus) na povrchu pleti. Tieto baktérie môžu zhoršovať suchosť pokožky.
 – Kyselina hyalurónová, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke, vytvára neokluzívny hydratujúci film. Zadržiava vodu na povrchu pleti a funguje ako zásobník vody.

3) ODSTRAŇUJE MAKE-UP: Kombinácia 3 olejov odstraňuje make-up a nečistoty z pleti.
Výsledky: pleť je upokojená a posilnená a dlhodobo sa obnovuje jej komfort.

BIODERMA je značka založená na ekobiológii, ktorá predstavuje ústredný princíp prístupu spoločnosti NAOS zaručujúci rešpekt k ekosystému pokožky a ochranu jej zdravia. Dlhodobo.
Tento prístup pomáha posilňovať prirodzené mechanizmy pleti a učí ju lepšie fungovať bez nadmerného ošetrovania.

Atoderm Intensive eye A VAŠA RUTINA:
Jedenkrát alebo dvakrát denne naniesť na podráždené viečka.
Ráno ako ošetrujúci produkt. Dá sa použiť ako základ pre mejkap.
Večer ako ošetrujúci produkt alebo odličovač mejkapu pomocou vatového tampónu.

NA KAŽDODENNÉ ČISTENIE ČI ODLÍČENIE MEJKAPU:
1- Aplikácia: Naneste malé množstvo Atoderm Intensive eye na horné viečko.
2- Čistenie: Rozotrite výrobok cez celé viečko a zľahka ho vmasírujte krúživými pohybmi.
3- Čistenie: Aby ste odstránili maskaru, rozotrite produkt od korienkov až po končeky mihalníc.
4- Postup s vatovým tampónom (iba pri ústupe prejavov podráždenia): Zotrite make-up z očných viečok vatovým tampónom v smere od vnútorného po vonkajší kútik oka & od korienkov až po končeky mihalníc.

NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤ:
1- Aplikácia: Naneste malé množstvo produktu veľkosti zrnka ryže na očné viečka, od dolného vnútorného až po horný vnútorný kútik očí. Výrobok by sa nemal nanášať príliš blízko očí (asi 2 cm).
2- Masáž: Jemne vmasírujte do pokožky tromi prostrednými prstami smerom von. Trikrát zopakujte.
Neoplachujte. Vhodné na každodenné použitie buď samostatne, alebo v kombinácii s dermokortikosteroidmi. Vhodné pri nosení kontaktných šošoviek a na citlivé oči. Iba na vonkajšie použitie. Ak je pokožka naďalej suchá, poraďte sa s dermatológom.

Neoplachujte. Vhodné na samostatné denné použitie alebo v kombinácii s dermokortikosteroidmi. Vhodné pri nosení kontaktných šošoviek a pre citlivé oči. Len na vonkajšie použitie. Ak suchosť pokožky pretrváva, obráťte sa na lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Produktový rad: Bioderma Atoderm
Kód ŠÚKL:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: